Anadolu Jet Sorumsuzluk!

Olgun G. |

Anadolu Jet'in internet sitesinden 99 TL'ye baktığım bileti, satış ofisinden 118 TL'ye aldık. Çağrı merkezine telefona açarak durumu bildirdim; bana yapacak bir şeylerinin olmadığını söyledi orası acente dedi... Ee kardeşim sonuç da o adamlar sizin biletinizi satıyor nasıl olur da yapacak bir şey olmaz, adam mı kandırıyorsunuz siz?

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olgun G.
  02 Eylül
  14:32

  Merhaba
  anlattığınız durumu anladım ben, bu konuda problem yok. Ben bileti altıktan sonrada 99 TL'ye bilet satışı devam ediyordu yani daha açık söylemek gerekirse bileti aldığımız yer 20 TL bizden komisyon almış oldu.

 • 26 Ağustos
  11:04

  Sayın Yolcumuz

  Mesajınızda bildirdiğiniz konu için , Anadolujet uçuşlarımızda yolcularımıza sunulan bilet ücretleri , Dinamik Gelir Yönetimi Sistemi kullanılarak belirlenmekte , kampanya ücretleri hariç toplam 10 adet ücret sınıfından yolcularımıza bilet ücreti farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Belirlenen ücret sınıflarından ( en düşükten en yükeseğe ) ilgili ünitelerimizin takip ve değerlendirmeleriyle belli sayıda koltuk / bilet adedi açılmakta, yolcularımızın taleplerine sunulmaktadır.Satılan ücret sınıflarından kontenjan ( açılan koltuk adedi ) tükendiğinde üst ücret sınıflarından satışa arz uçuştaki koltuk adedi tükenene kadar peyderpey devam etmektedir.

  Rezervasyon talep edilen zamana göre sistemde mevcut en düşük ücret sınıfı şüphesiz değişebilmekte , yolcularımızın seyahatleri kesinleşmiş ise mümkün olduğunca ilk sorgulamada sunulan ücret en uygun/en düşük ücret olacağından bu ücret sınıfından biletlerini düzenletmeleri tavsiye edilmektedir.

  Bilet ücretinden kaynaklı uygulamamızın arzuladığınız seviyede gerçekleşememiş olmasından dolayı üzüntülerimizi ifade eder, kural/uygulamalarımızı anlayışla karşılayacağınızı ümit ederiz.

  Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.

  ANADOLUJET