Anadolu Jet Servis Var Deniliyor Ama Arayınca Yer Yok!

Ali Ö. |

Ek hizmet var diye Anadolu Jet'i tercih ettik fakat şu an hizmetten yararlamazsınız dolu, yer yok diye geri dönüş yapılıyor. Sorunumun acilen çözülmesini talep ediyorum. Ek hizmet var diye tercih ettiğim hava yolu şirketi böyle bir şey dememeli, bana ek sefer çıkartmalı gerekirse, internet sitesine girdiğim de 24 saat öncesinden arayarak ayarlayabilirsiniz diyor.

Ancak ben 48 saat öncesinden arıyorum ve bana yardımcı olunmuyor. Uçağımız 30 /12 / 2015 tk7101 sayılı Adana - Ankara ve dönüş TK 7100 sefer sayılı Ankara - Adana... İki kişi Ankara için servis ayarlanmasını talep ediyorum. (iki kişiyiz).

Etiketler :

Servis Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ö.
  31 Aralık
  16:11

  Sunulan hizmet arzuladığınız standartta gerçekleşmemiş diyorsunuz ne standartı gerçekleşmedi isteğim. Özür diliyince memnuniyetsizliğim geçmiyor. yok artık 14.90 TL yazdığınız afişlerin hepsinin kaldırılmasını ve sınırlı sayıda diye not düşülerek kimsenin kandırılmayacağı yeni afişler yapıştırmanızı talep ediyorum...

 • 28 Aralık
  16:36

  Sayın Yolcumuz

  Mesajınızda bildirdiğiniz konunun , Müşteri İlişkileri Ünitemize 28.12.2015 tarihinde ulaşan 9634459 no'lu dosya ile resmi olarak cevaplanacağı tespit edilmektedir.

  Anadolujet yolcularımıza belli avantajlarla sunulan ek hizmetlerin uygulama aşaması ( hizmetin sunum şekli ve taleplerin karşılanabilmesi ) hizmeti sunan firmanın mevcut imkanları çerçevesinde değerlendirilmektedir.

  Sunulan hizmetin arzuladığınız standartta gerçekleşememiş olmasından ötürü Ortaklığımız ve markası Anadolujet adına üzüntülerimizi ifade eder,yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlikten ötürü özür dileriz.

  Saygılarımızla