Anadolu Jet Securedrive Hizmeti Sıfır.

Mustafa S. |

Anadolu Jet'in başlattığı avantaj gibi görünen bir hizmet, fakat güya müşteri hizmetleri numarası koymuşlar, bir haftadır arıyorum bir türlü müşteri temsilcisi ile konuşamıyorum, yaklaşık her aramamda en az 15 dakika bekliyorum konuşmak için.

Görünüşte iyi bir hizmet gibi gözüküyor ama böyle giderse çok tutmadan bitebilir. Online rezervasyon formu var ama çok karışık ve net değil, o yüzden arayıp bilgi almak isterseniz maalesef konuşmak imkansız ben denedim çıkmadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  11 Aralık
  18:51

  bakalım, bundan sonraki zamanlarda bu böyle devam edecekmi, Umarım devam etmez ve musterilerine en iyi şekilde hizmet sunar

 • 07 Aralık
  16:46

  Sayın Yolcumuz;

  Anadolu Jet ile seyahat edecek yolcularımıza havalimanı ulaşımını kolaylaştırmak hedefiyle kurgulanan bu kampanyada, iş ortaklığı yapılan firma tarafında gerek çağrı merkezi gerek araç kapasitesi ve adedi yönünde önemli artışlar yapılmış olsa da yolcularımızdan gelen ve beklentilerimizi de aşan talep sonrasında bazı sıkıntılar yaşanması kaçınılmaz olmuştur.
  Yolcularımıza olabilecek en uygun şekilde cevap verilmeye çalışılmakla beraber, hizmet vermenin imkansızlaştığı durumlar nadiren de olsa yaşanmaktadır.

  Bilgileriniz tarafımızdan ilgili firmaya iletilmiş olup firmanın sizi araması için kendilerine bilgi verilmiştir.

  Memnuniyetsizliğiniz için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet