16 Ekim 2014

Anadolu Jet Sağlık Sorunu Mağduriyeti!

Yukarıda bulunan uçuş bilgilerim doğrultusunda yaşamış olduğum sağlık sorunu nedeniyle doktorumun uçuş yapamayacağım bir süre daha tedavimin olmasına karşılık raporumun olmasına rağmen biletimin iptali açığa alınması veya değişikliği yapılmamıştır.

Açtığım şikayet talep kayıtlarına ve raporumu göndermeme faks ve net yoluyla rağmen hiçbir şekilde işlem yapılamayacağı söylenmiştir. Uygulamalar konusunda daha esnek olmaları gerekir diye düşünüyorum.

Fatma 384 Okunma

Cevaplar

 • Fatma07 Ocak 2015

  Ne berbat ne ilgisiz ne umursamaz bir firma olmuşsunuz. Parayı buldunuz, zengin oldunuz bundan sonrası mühim değil diyorsunuz. Düşmez kalkmaz bir Allahtır. Hala sorunum çözülmedi dönen olmadı kendi kural ve içeriğinizden sizin bile haberiniz yok. Yazıklar olsun. Evraklarımla beraber tüketici mahkemesine gideceğim. Son yol bu artık.

 • Fatma23 Ekim 2014

  mecbur olduğum için ne yazık ki yine tercih etmek zorunda kaldım.

 • Fatma23 Ekim 2014

  evet bu durumu biliyorum fakat sağlık sorunlarımla alakalı işlemlerim bittikten sonra 18 ekim cumartesi günü saat 4 uçağıyla elazığ a döndüm.ve uçakta bulunan anadolu jet derginizde aynen şu ibare yazıyordu sorulan soruya karşılık, resmini de çektim fakat burdan gönderme şanşım yok yazıyorum. Rezervasyon kayıtlarınız incelenmiş olup dönüş parkurunun promosyon sınıfından olduğu tespit edilmiştir.promosyon sınıfı biletlerde uçuş öncesi ve sonrasında iptal, iade ile rezervasyon ve parkur değişikliği yapılamamaktadır.sadece vergilerin iadesi mümkün olmaktadır. DİYE BİTEN bir yazı bulunmaktadır. siz bana vergi iadesi bile yapma lafını etmediniz ki bu sağlık gibi durumlarda yardımcı olunmasını gerekir. ve yazan bu yazı sizin resmi derginizde SİZDEN bölümlü derginin sayfasında bulunmakta. daha ne diyebilirim ki.

 • Anadolu Jet Temsilcisi16 Ekim 2014

  Sayın yolcumuz; THY Müşteri İlişkilerimiz tarafından cevaplanan dosyanızda ifade edildiği üzere satın almış olduğunuz biletin promosyon bilet olduğunu, kullanım koşulları haricinde bir işlem yapılamayacağını ve talebinizi olumlu karşılayamayacağımızı belirtmek isteriz. Uygulama koşullarının memnuniyetsizliğinize neden olması dolayısıyla üzüntü duyduğumuzu ifade etmek isteriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön