27 Haziran 2016

Anadolu Jet Rötar ve İlgisizlik!

Dün akşam İstanbul'dan Adana'ya gelmek üzere 19:40'ta kalkması gereken uçağım 4 saat gecikmeyle uçuşa başladı. 2 saat boyunca neredeyse hiçbir açıklama olmadan kapıda bekletildik ve bu sırada hiçbir ikram ve ilgi görmedik. Uçağa alındıktan sonra kapalı olarak 2 saat daha bekledik.
Bu konuda bildirimde bulunmak için çağrı merkezini aradığımda ise ilgisiz bir çalışana derdimi anlatıp uzun süre sisteme şikayetimi girmesini bekledim. Diğer firmalar bu tür ekstrem rötar durumlarında hediye bilet bile verirken, pazar akşam 21:35'teki dönüş uçuşumda da aynı sorunu yaşamamak isteyip biletimi daha erken bir saate alma isteğime de 2 gün içinde dönüleceği yanıtını aldım.
Bu yanıttaki mantıksızlık bir yana ilgisizlik de oldukça kötü bir deneyim yaşatıyor ve bundan sonraki uçuşlarım için Anadolu Jet kesinlikle son tercihim olacak diyebilirim. Hiçbir firmayla böyle bir deneyim yaşamadım.

İrem 158 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi27 Haziran 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik / aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun , 25.06.2016 tarihinde Müşteri İlişkileri Ünitemize ulaşan 10027940 no'lu dosya ile kayıt altına alındığı, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verileceği tespit edilmiştir. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön