10 Ağustos 2015

Anadolu Jet Rötar ve Bir Saatte 3 Defa Değişen Gate!

Malum firma uçuştan 3 gün önce kalkış saatinin 45 dakika önceye aldığını belirtir. Gelen mesaj sonrası planlanan tüm işler rica minnet erkene alınır. Saat 16:10 'da havalimanında olunur. Ama bu sırada 3 defa kapı değişir havalimanında elinde çanta bir uçtan bir uca mekik dokunur.

Daha sonra bir anons, uçuş 40 dakika gecikmeli olacak 18:10' da uçak kalkacak diye ve Bingo. 19:15 civarı inilir ama klasik İstanbul pazar dönüşü trafiği ve tüm planlar alt üst olur ve bu başıma gelen 2 ya da 3.olay. Anadolu Jet yöneticileri gitsin dolmuş hattı yönetsin.

Çağatay 163 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Sayın Yolcumuz Seferlerimizin icrası yolcu talepleri göz önünde tutularak işletme ve filo imkanları çerçevesinde planlanmaktadır. Gerek operasyonel gerek diğer (hava şartları, işletme ve benzeri mücbir sebepler ) nedenlerden ötürü uçuş saatlerinde değişiklik veya iptaller yapılabilmekte, bu değişiklikler de yolcularımıza iletilerek onayları talep edilmektedir. Tarife (kalkış saati değişikliği)değişikliklerinde sefer tarihi esas alınarak sistem tarafından yolcularımıza sms veya e-mail yoluyla bilgi verilmektedir. ''Havayolu şirketleri yolcu ve bagajları zamanında taşımak için her türlü makul çabayı göstermeyi üstlenmektedir. Ancak taşıyıcı havayolu şirketleri tarifeli seferlerinde değişiklik (sefer iptali / saat değişikliği ) yapma hakkına da sahiptirler'' bilgisini paylaşmak durumundayız. Tarife değişikliği(sefer iptali/15 dakikanın üstündeki kalkış saati değişikliği gibi) durumlarında yolcularımız kurallar çerçevesinde en uygun alternatif seferlere aktarılmakta olup taleplerine binaen (onaylayacağınız veya tercih edeceğiniz sefere ,kurala göre +/- 7 gün aralığı için) değişiklik yapılmakta veya ilgili bilet kesintisiz olarak iade edilmektedir. Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet'in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan ( Operasyonel , İşletme ,Teknik veya Hava Durumu nedeniyle ) rötar/tevhid /sefer iptali ile karşılaşılması da kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir. Elimizde olmayan/öngörülemeyen nedenlerin seyahat planınızı olumsuz yönde etkilemesinden ötürü duyduğumuz üzüntüyü bilmenizi isteriz. Seyahatinizin taahhüt edildiği şekilde/zamanda temin edilememesinin bizler için de büyük üzüntü kaynağı olduğunu, ancak böylesi olumsuzlukların yaşanmaması arzu ve çabasında olduğumuzu takdir edeceğiniz inancındayız. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön