Anadolu Jet Rötar Üstüne Rötar.

Ömer T. |

11.07.2016 tarihinde Anadolu Jet'ten 21:35 tk7297 sayılı Kayseri'den İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçağım vardı. Şu an ise rötarın 1 saat 30 dakika olarak değiştirildiği duyuruldu ve yaklaşık 20:00 dan beri havaalanında bekliyorum. Normal uçuş saatinden 1 buçuk saat rötar açıklandı ve inşallah bugün bizi İstanbul'a götürürler. Benim diğer sorunum ise ben uçak saatini 21:35'e göre aldım ve iniş saatim 22:45 olur ise saat 23:00'daki Gölcük'e giden özel firma otobüsüne yetişirim diye düşündüm fakat rötar zamanı arttıkça arttı. 24:00'deki servise dahi yetişemeyeceğim kesin olarak. Bir sonraki servis ise gece 01:30'da. Eğer 23:05 de rötarlı olarak kalkarsa uçağım, gidip Sabiha Gökçen'de 1 buçuk saat bekleyeceğim. Eğer yine rötar yaparsa o saate bile yetişip yetişemeyeceğimden şüpheliyim. Tüm planlarım altüst oldu kim nasıl bu zamanımın çilemi telafi edecek?

Etiketler :

Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  10:19

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir.

  Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET