08 Haziran 2016

Anadolu Jet Rötar Üstüne Rötar!

Hafta sonu ilk defa Anadolu Jet firmasıyla yolculuk ettim, daha önce de diğer havayolu firmalarıyla yolculuk ettim ama bu kadar müşterisini mağdur eden firma görmedim. Hava alanına geldiğinizde size hoşgeldiniz rötarı var, ilk başta olabilir hava yolu diyorsunuz, ta ki 2. 3. rötar bilgileri gelinceye kadar. Neyse uçağa biniyorsunuz (zaten zamanında ulaşmanız gereken işiniz varsa unutun gitsin) uçak içinde bekletme süreleri +bonusları. Uzun lafın kısası bu kadar uçuşlarını savsaklayan Anadolu Jet kesinlikle tercihim olmayacaktır!

Onur 146 Okunma

Cevaplar

  • Onur 09 Haziran 2016

    İstediğiniz bilgilerin hepsi dakikası dakikasına mevcuttur, firma şikayet kanalı üzerinden şikayetim devam etse de, değişen bir şey olmayacağından eminim, amacım benim gibi diğer müşterilerin Şikayetvar.com üzerinden Anadolu Jet hakkında bilgi sahibi olmaları ve mağdur olmamalarıdır.

  • Anadolu Jet Temsilcisi08 Haziran 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik / aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön