05 Mayıs 2016

Anadolu Jet Rötar Sorunu...

Bodrum 4 Mayıs 17:55 uçuşu sabiha gökçene alıştıra alıştıra önce yarım saat geç sonra 40 dakika sonra 60 dk ve sonunda 2 saat 20 dakika sonra uçağa bindik ayıp.Sizde telefon numaralarımız yok mu?Mesaj atın geç gelelim bebek bir yanda çocuk bir yanda, kimin umurunda.

Muharrem 175 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem09 Mayıs 2016

    Yahu adamlara tarihi ve saati veriyorum uçuşun. PNR numarası dahil. Daha bana bilet numarası bilmem ne ile firmaya basvurun diyor. Desene bodrum ucusunu planlayanlarda sıkıntı var diye. Yokuşa suruyor resmen firma. Sırf cevap vermek için cevap verilmez. Çözüm veya bahane varsa cevap verilir. .

  • Anadolu Jet Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik / aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön