Anadolu Jet Rötar...

Sezer A. |

Denizli Çardak havaalanından 17:50'de kalkması gereken uçak saat 19:00 olmasına rağmen halen kalmadı. Herkes isyanda bir daha kimsenin binmeyeceği bir firma paramızıda iade istiyoruz.

Etiketler :

Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  08:47

  Sayın Yolcumuz

  Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet'in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan ( Operasyonel , İşletme ,Teknik veya Hava Durumu nedeniyle ) rötar/tevhid /sefer iptali ile karşılaşılması da kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir.

  Her sektörde olduğu gibi, havacılıkta da bazı aksaklıklar yaşanabilmekte olup, bunların bir kısmı da kontrolümüz dışında gerçekleşmektedir. Tecrübelerimiz gösteriyor ki, yolcularımız özellikle bizim kontrolümüz dışında yaşanan aksaklıklara karşı hoşgörülü olmaya hazırlar.

  Elimizde olmayan/öngörülemeyen nedenlerin seyahat planınızı olumsuz yönde etkilemesinden ötürü duyduğumuz üzüntüyü bilmenizi isteriz.

  Öngörülemeyen rötar/iptal bilgileri ilgili havalimanındaki iletişim ekranlarında yazılmakta ve /veya anons yoluyla yolcularımız bilgilendirilmekte , sadece tarife değişikliğinden kaynaklanan ve önceden belirlenen sefer iptallerinde veya tarifeli kalkış saati öncesinde kesinleşen gecikmelerde/rötarlarda yolcularımızla SMS veya e-posta yolu ile iletişime geçilmektedir.Rötar durumunda havalimanında kurallar gereği alınan tedbirler, yapılan açıklamalar ve yolcularımıza sunulan hizmetler ( rötar süresine göre 2 saati aşan durumlarda seyahatten vazgeçen yolcularımıza taleplerine istinaden ücret iadesi/1-2 saat arasındaki rötarlarda ücretsiz uçuş değişikliği/rötar süresine göre 2 saati aşan durumlarda sıcak/soğuk içecek ve ikram hizmeti , 8 saat ve üzeri olması halinde konaklama/ulaşım hizmeti gibi ) bulunmaktadır.

  Seyahatinizin taahhüt edildiği şekilde/zamanda temin edilememesinin bizler için de büyük üzüntü kaynağı olduğunu, ancak böylesi olumsuzlukların yaşanmaması arzu ve çabasında olduğumuzu takdir edeceğiniz inancındayız.

  Yaşanan aksaklığa öngörülemeyen/elimizde olmayan nedenlerin yol açtığını ve Anadolujet'in payına düşen görevlerini mevcut koşullar dahilinde azami düzeyde yerine getirmeye çalıştığını takdir edeceğiniz inancıyla, Anadolujet adına özürlerimizin kabulünü rica eder,bundan sonraki seyahatlerinizde size kusursuz hizmet verebilmek umuduyla saygılarımızı sunarız.

  ANADOLUJET