08 Nisan 2014

Anadolu Jet Personelinin Yüzünden Geç Kaldık!

06.04.2014 saat 09:15 Ankara-Batman seferi için bilet satın aldık. Saat 08:50 civarı kontuara vardığımızda kontuarın kapandığını ve Anadolu Jet bürosuna müracaat etmemiz gerektiği söylendi. Bizde büroya gittik ve durumu kendilerine izah ettik. Görevli bayan da bileti değiştirebileceğini iletti fakat bileti satın aldığımız kredi kartını ibraz etmemizi söyledi.

Tabi bana ait olan kart üzerimde olmadığı için kendisine gösteremedim, ama kredi kartına ait bütün bilgileri kendisine verebileceğimi ve kimlik kartımı da gösterdiğim halde kredi kartını görmek için ısrar etti ve bize sonraki uçuş için bilet vermedi. Bizi bu şekilde mağdur ettiler. Şikayetçiyim!

Mehmet 135 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Nisan 2014

    Değerlerndirmemin olumsuz olmasının nedeni kendi lehlerine olan kurallardan dolayı bize hç bir hak tanımamalarıdır. Ayrıca kendilerinden kaynaklı (uçuşun rötar yapması veya iptal olması)durumlarında yaşadığımız mağduriyetin herhangi bir karşılığı olmamaktadır.

  • Anadolu Jet Temsilcisi08 Nisan 2014

    Sayın Yolcumuz; Şikayetiniz müşteri ilişkilerimizde 8480738 no.lu dosya ile işleme alınmıştır. kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden size cevap gönderilecektir. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön