Mustafa U. Teşekkür Mesajı

sikayetvar.com a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

Anadolu Jet Para İadesini Gerçekleştirmiyor!

Mustafa U. |

Anadolu Jet firmasından 2 ağustos cuma gününe Ankara'dan Antalya'ya müşteri hizmetleri üzerinden babam adına bilet aldım fakat yetkili bileti Antalya'dan Ankara'ya olarak kesmiş. Bir kaç gün sonra biletimizi kestirmek için satış ofisine gittiğimizde bu yanlışlığı öğrendik ve biletimiz promosyon olduğu ve iadesi olmadığı için yeni bileti 120 lira civarına almak zorunda kaldık ve bunu müşteri hizmetlerine ilettim.

Hem bilet tutarı 54 lirayı hem de zamanında alamadığım için o tarihte ve saatteki en ucuz bilet ile benim aldığım bilet arasındaki tahmini 70 liranın tazminini istedim. Müşteri hizmetleri hatayı kabul ederek bana iade için mail atacaklarını söylediler. 3 aydır mail bekliyorum, iade yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ekim
  13:38

  Sayın Yolcumuz;

  Şikayetvar.com'a size sorununuzu bize (Anadolu Jet'e) iletebileceğiniz bir platform oluşturduğu için biz de teşekkür ederiz.
  Şikayetnizin Anadolu Jet olarak bizim tarafımızdan yanıtlandığını ve çözüme kavuşturulduğunu belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet

 • Mustafa U.
  02 Ekim
  13:49

  sikayetvar.com a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

 • 27 Eylül
  12:51

  Sayın Yolcumuz;

  Yapılan incelemede bilet ücretinin iade edildiği ancak aradaki fark için düzenlenecek çekin henüz düzenlenmediği belirlenmiştir.

  Müşteri İlişkilerimiz tarafından çekiniz düzenlenecek ve tarafınıza kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden detaylı bilgi gönderilecektir.

  Yaşanan aksaklıktan ötürü özür dileriz.

  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet