21 Şubat 2013

Anadolu Jet Online Bilet!

Konya-SAW tek yön bilet alımı için girdiğim sayfasında bir sonraki aşamayı geçtim ve uçuş saatleri ne bakarak uçuş seçtim fakat biletme sonunda Kayseri olarak bilet aldım. Yanlış mı yaptım diyerek tekrar ve tekrar denedim sonuç aynı. Ekranın videosunu ve dondurulmuş görüntüsünü THY ve AnadoluJet gönderdim. Sayfanızda sorun var biletimi düzeltin diye. Sonuç tipik THY davranışı siz uçuş ve satın alma kurallarını işaretlemiş ve işlemi bitirmişsiniz. Suç sizde.

Yani anlam mümkün değil. Şirket olarak yurt içi ve yurt dışı uçuşlarımızda diğer Şirketleri kullanacağız. Bu kaçıncı sorun bu markalarla ve hep netice yok.

Ramazan 113 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın yolcumuz; Öncelikle ikazınız için teşekkür ederiz. Sistemdeki hatanın düzeltilmesi için ilgili ünite ikaz edilmiştir. Her ne kadar internetten satın alınan biletlerdeki bilgilerin doğruluğunun kontrolu yolcu sorumluluğunda olsa da; sistemin yaptığı bu yanlış yönlendirme nedeniyle Anadolu Jet Müşteri İlişkilieri önceki mesajı üzerinde düzeltme yaparak tarafınıza yeni bir mesaj ve telafi önerisi gönderecektir. Yaşanan aksaklıktan ötürü özür diler, saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön