Anadolu Jet Onilen Bilet Sistemi Dondu Biletin Fiyatı Değişti!

Mecit T. |

Anadolu Jet firmasından bilet almak için web sitesini kullandım. Her şey dahil 77 tl olan bileti almak için kredi kartı bilgilerini girdim, sistem dondu. Sayfayı kapatıp yeni sayfa açtım. Aynı işlemleri tekrarladığımda bilet fiyatı 97 tl oldu.

Daha önceden Anadolu Jet firmasının yaptığı bu usulsüzlüğü bildiğim için bileti almadım. 7 saat sonra tekrar web sitesine girdim ve o bileti 77 tl'ye satın aldım. O bileti 97 tl'ye alsaydım bu firma banim ayaküstü 20 tl'mi hiç edecekti! Koskoca Anadolu Jet ulaşımdan başka işlere de bakıyor!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  10:14

  Sayın Yolcumuz;

  Anadolu Jet'te dinamik gelir yönetimi uygulanmaktadır. Bu nedenle sistemde belirlenen ücret rezervasyon yapılsa da yapılmasa da belli bir süreliğine bloke olmakta, bu bloke süresi içinde yapılacak yeni ücret araştırmasında eğer aynı ücrette başka yer yoksa bir üst ücret teklifi sunulmaktadır.
  Eğer sizin de karşılaştığınız üzere bloke olan yer rezervasyona ya da bilete dönüşmezse, aynı düşük sınıf tekrar satışa açılmakta ve yolcularımızın istifadesine sunulmaktadır.

  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla;