15 Nisan 2013

Anadolu Jet Olmadık Yere Masraf Çıkardılar!

Anadolu Jet firması ile İstanbul'dan Sivas'a gelirken, kutunun içinde sadece hurma vardı ve etrafına naylon torba ile sarılıp etrafı da bantlı olmasına rağmen neymiş efendim bu çuvalmış denilip benden kutumun strençlenmesini istediler. Sırf dışında çuval bezi var diye, üstelik kutunun açılmasına imkan yok. Streçlenme bedeli olarak da 10 lira aldılar. Ayrıca Sabiha Gökçen havalanında araba ücreti de 2 lira bildiğim diğer havayollarında ücretsiz olmasına rağmen burada 2 lira vermek de fazla geldi bana işin doğrusu.

İlker 77 Okunma

Cevaplar

  • İlker 19 Nisan 2013

    Ne yazıkki çok klasik cevap verilmiş eğer ürünün açılması gibi bir durum söz konusu olsaydı elbette streçlenmesini doğru bulurdum.. Nitekim bagajımın fermuarı açılınca onun da streçlenmesini istediler ama sonra hafifletince fermuarı düzeldi.. Ben bagajımın streçlenmesine hak veririm.. Ama sırf kutuya göz ucuyla bakıp kutunun sağlam olduğunu her tarafından da bantlı olduğunu izah etmeme rağmen sırf karton kutu çuval beziyle sarılı diye.. Çuval muamelesi yapılmasına bi anlam veremedim.. Ben firmanın koymuş olduğu kuralları eleştirmiyorum, çalışanların biraz daha akıllıca kararlar vermesi gerektiğini düşünüyorum.. Saygılarımla..

  • Anadolu Jet Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın yolcumuz; Havayollarının, yolcu beraberinde getirdiği bagajların taşınması ile ilgili belirlenmiş kuralları bulunmaktadır. Bagajların hangi şartlarda uçuşa kabul edilemeyeceği hususunda internet sitemizde yer alan bilgiyi sizinle paylaşmak isteriz: Bagajınız aşağıdaki durumlarda uçuşlarımıza kabul edilmez. •Uçağı, yolcuları ve diğer yükleri tehlikeye düşürebilecek nitelikte ise, •Düzgün ve güvenli taşımayı sağlayacak şekilde paketlenmemiş ise, •Kalkış yapılan, varılacak veya üst geçiş yapılacak herhangi bir devletin kanunları, kuralları ile taşınması yasaklanmış yükler içeriyor ise, •Ebatları bakımından uygun değil ise, •1 parçanın ağırlığı 32kg.’ı geçiyor ise, •Taşınması yasak olan tehlikeli madde(ler) içeriyor ise, bagajınız kabul edilmeyecektir. Görevli personel, bagajın düzgün paketlenmediği düşüncesiyle hem sizin bagajınızın sağılıklı taşınabilmesi için hem de bagajınızın yırtılması halinde içindekilerin zarar görebileceği ve diğer bagajlara zarar verebileceği için paketlenmesi talebinde bulunmuştur. Diğer şikayetiniz olan otopark ücreti hususunda ise, Anadolu Jet'in kendi işlettiği bir otopark bulunmamaktadır. Mevcut otoparklar ile yapılan Anadolu Jet yolcularına yönelik anlaşmalar ile özel ücretler üzerinden hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön