06 Haziran 2016

Anadolu Jet Müşteri Hizmetlerinin Evcil Hayvan Taşımak İçin Verdiği Yanlış Bilgi!

02.06.2016 tarihinde müşteri hizmetlerini arayıp papağan taşımak için gereken belgeleri sordum. Bana yardımdı olan çalışan prosedüre göz atıp bana her hangi bir belgenin gerekmediğini ve uçağın evcil hayvanlara ayrılan bölümünde götürülebileceğini söylemesi üzerine 05.06.2016 saat 17:50 Hatay-Ankara uçağına bilet aldım.

Havaalanına gittiğimde görevlilerin papağan taşıyamadıklarını ve müşteri hizmetlerinden size yanlış bilgi verilmiş dediler. Uçak biletimi iptal ettirmek zorunda kalıp sadece %50 tutarı tarafıma iade edildi. Havaalanı gelirken taksiye 150 TL daha sonra da en yakın otogara gitmek için 80 TL Hatay-Ankara için de otobüse 55 TL para ödemek zorunda kaldım. Üstelik askeri personel olarak ayrıldığım yıllık iznimde bana yaşatılan bu sıkıntı 1 saatlik yolculuğu 9 saate çıkarmış oldu.

Fatih 126 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi06 Haziran 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön