17 Ekim 2016

Anadolu Jet Kendi Açığa Aldığı Biletin Ne İadesine İzin Veriyor Ne De Başka Uçuş Sunuyor.

11 Ağustos tarihinde yurt dışına çıkış yasağı olduğundan dolayı Kıbrıs seyahatimizi yapamayacağımız telefonda Anadolu Jet müşteri ilişkilerine bildirdiğimiz zaman, eşimin devlet çalışanı olduğundan ve bu yasaktan dolayı iade alabileceğimizi bildirip, biletlerimizi müşteri ilişkileri görevlisi iptal etti. Daha sonra 19 Ağustos'da TPAO'nun devlet kurumu olmadığını öne sürerek biletimize geri ödeme yapamayacaklarını belirttiler.

1.5 ay TPAO'nun devlet kurumu olduğunu anlatmaya çalıştıktan sonra kabul ettiler ama bu sefer de biletin alındığı tarihin iade yapılacak tarihler arasında olmadığını ve iade olmayacağını bildirdiler. Kendilerine telefon görüşmesinde bana böyle bilgi verilmediğini, iade ya da alternatif bilet verileceğini söylediklerini ve ilgili ses kayıtlarını talep edince bu sefer de hayır öyle bir şey bildirilmemiş, istiyorsanız savcılığa başvurun denildi. Bu nasıl müşteri memnuniyeti?

Volkan 347 Okunma

Cevaplar

  • Volkan16 Kasım 2016

    Konuyu Çağrı Merkezi'ne iletip telefonla görüşmek istediğimi belirtiyorum, görüşmeme bile izin vermiyorlar. Bu nasıl bir hizmet anlayışı çözebilmiş değilim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön