27 Ağustos 2013

Anadolu Jet Kalkışa 20 Dakika Kala Uçağa Alınmadık!

24. 08. 2013 Saat 22:20'de Sabiha Gökçen Havaalanından daha önceden check in yaptığımız Gaziantep'e giden uçağımıza binmek için 22:00'da bileti almak için gişelere gittik. Gişede bulunan görevli, uçağın kalkışına 20 dk olmasına rağmen uçağın kapılarının kapalı olduğunu ve uçağa binemeyeceğimizi söyledi. Dolayısıyla görevli bize yardımcı olmadı ve uçağımıza binemedik.

Daha sonrada biletin %30'luk bedelini iade ederek, biletimizi iptal ettiler. Araç trafiğini tahmin ettiğimiz için uçak saatinden 2, 5 saat önce yola çıkmamıza rağmen 22:00'da havaalanında olabildik. Kameralardan tespit edilebilir görüntülerimiz. Bundan sonra daha hassas davranılmasını ve gereken işlemin yapılmasını rica ediyorum.

Gökhan 123 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan02 Eylül 2013

    Kesinlikle insanlara yardımcı olmuyorlar, bu yüzden bu hizmeti tekrar almam gerektiğinde Anadolu Jet firmasını tercih etmem asla.

  • Gökhan28 Ağustos 2013

    Cevabınız için teşekkürler, Neticede bilmediğimiz bir şehire gidiyoruz ve havaalanına erişimde oluşabilecek olumsuzlukları tam olarak tahmin edemiyoruz. Firmanızın bu olumsuzluklara ve müşterilerin menfaatine yönelik daha anlayışlı ve esnek olmalarını beklerdim açıkçası. Sonuçta hala kalkışına 20 dk olan bir uçağa alınabilirdik ve bu durum sizin için olumsuz bir durum yaratmaz, aksine memnuniyeti artırırdı. Bir daha ki sefere anadolujet firmasını uçuşlarımda kullanmayacağımı, alternatif firmaları kullanacağımı belirtmek isterim. Saygılarımla.

  • Anadolu Jet Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yolcumuz; Kurallarımız gereği iç hat seferlerimizde yolcularımızın seferin tarifeli kalkış saatinden 30 dakika önce check-in ve bagaj işlemlerini tamamlamış olmaları, kalkıştan 15 dakika önce boarding kapısından uçağa geçmiş olmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Geç müracaat uygulanan yolcularımızın bilet değişikliğinden oluşacak fark ve cezaların; havalimanına zamanında ulaşımın yolcularımızın sorumluluğunda olduğunu belirtmek isteriz. Check-in işlemi için 30 dakika, uçağa biniş için 15 dakika kuralı havalimanlarının fiziki şartları ve yoğunluklar gözönüne alınarak belirlenmiş olup, yolcularımızın sorumluluğunda olan bilet, bagaj ve check-in işlemlerini tamamlama sürecinde daha hassas davranmalarının bu tip olumsuzluklarla karşılaşmalarını engelleyeceğini takdir edeceğiniz inancındayız. Saygılarımızla; ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön