Anadolu Jet İptal Ettiği Uçuşun Bilet Parası İadesini Yapmıyor!

Mehmet D. |

31/12/2015 tarihli Ordu-SAW, 03/11/2016 Saw- Ordu tarihli elektronik biletim mevcuttu. Gölköy ilçesinden Ordu'ya sabah 5:30 da kalkarak yılbaşı arkadaşlarımla geçirme hayalleriyle yola düştüm. Sağ olsunlar tam ben minibüste orduya devam ederken-60 km virajlı yol- uçuştan yaklaşık 3 saat önce bana uçuşun iptalini SMS ile bildirdiler! Ancak verdikleri telefon numaralarına ulaşmak ne mümkün. Hayal kırıklığı ve umutsuzluk ile aynı yollar geri tepildi ve dolayısıyla geri dönüş uçağıma binemedim. Ve bilet iadesi için kendilerini aradığımda biletimi açığa aldığımı iddia edip beni dönüş uçağını kaçırdığım için suçladılar. Yaklaşık 100 km uzaktaki şubeye başvurmamı istediler.

Etiketler :

Uçuş İptal Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  17:04

  Sayın Yolcumuz

  Mesajınızda bildirdiğiniz 31.12.2015 tarihli uçuş aksaklığının , olumsuz hava koşulları sebebiyle sefer iptali kaynaklı olduğu tespit edilmektedir.Bilet iade işlemleriniz için konuyu detaylarıyla birlikte Müşteri İlişkileri Ünitemize sunmanız halinde biletinizin kural/uygulama gereği tamamının kesintisiz iade edileceğini bildirmek isteriz.

  444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET