Anadolu Jet İnternet Sitesinde Yanlış Bilgi Verilmesi!

Fatma Ş. |

31/08/2015 tarihinde 12:20'de Ankara'dan Çorlu havaalanına yapmış olduğum sefer sonucunda internette yazdığı üzere Beylikdüzü'ne ücretsiz seferlerini kullanmak istedim. Ancak talep olmadığı için seferlerin kaldırıldığı söylendi. Elimde valizle hem maddi hem manevi zarara uğradım. Anadolu Jet'in resmi internet sitesinde verilen bilgi doğrultusunda Ankara Çorlu hava yolunu kullanmayı tercih etmiştim. Ancak mağdur oldum bu konuda gereğinin yapılmasını talep ederim.

Etiketler :

Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Ş.
  01 Eylül
  14:40

  31/08/2015 tarihinde 12:20 de Ankara'dan Çorlu havaalanına yapmış olduğum sefer sonucunda internette yazdığı üzere beylikdüzüne ücretsiz seferlerini kullanmak istedim. Ancak talep olmadığı için seferlerin kaldırıldığı söylendi. Elimde valizle hem maddi hem manevi zarara uğradım. Anadolu jetin resmi internet sitesinde verilen bilgi doğrultusunda Ankara Çorlu hava yolunu kullanmayı tercih etmiştim. Ancak mağdur oldum. Bu konuda gereğinin yapılmasını talep ederim.

 • 31 Ağustos
  16:20

  Sayın Yolcumuz;

  İnternet sayfamızda Çorlu servis saatleri ile ilgili olarak 07/08/2015 tarihli en son haber aşağıdaki bağlantıda bulunmaktadır.
  http://www.anadolujet.com/aj-tr/corporate/news/press_room/index.aspx

  Ayrıca tüm Türkiye'deki servisler hakıkında da aşağıdaki bağlantıdan bilgi edinebilirsiniz.
  http://www.anadolujet.com/aj-tr/services/index.aspx

  Bu iki bağlantıdan açılan sayfalarda da Beylikdüzü servisi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

  İnternet sayfamızın duyurular kısmında eskiden günümüze tüm duyurular yer almakta olup, sadece 03/12/2013 tarihli duyuruda Beylükdüzü servisi hakkında bilgi yer almaktadır. Ancak 15/10/2014 tarihli duyuruda 16/03/2015 tarihi itibarıyla Çorlu servis saatleri hakkında bilgilendirme yapılmış olup, Beylükdüzü servisi kaldırılmıştır. Bu tarihten sonra yapılan hiçbir duyuruda Beylikdüzü servisi bilgisi bulunmamaktadır.

  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet