Anadolu Jet İndirim Yanıltması!

Furkan O. |

Web sitelerinde tam da bilet sayfasının ortasında yer alan yolcu360.com ilanı hakkında hiçbir şey bilmediklerini söyleyen firma. Diğer havayollarının saatleri ve fiyatları da daha uygun olmasına rağmen son anda araç kiralama sitesi olan yolcu360.com'da Anadolu Jet yolcularına %35 indirim yapıldığını görmemle biletimi buradan almaya karar verdim. Fakat daha sonra araç kiralama firmasını aradığımda sitedeki fiyatların zaten indirimli olduğunu, Anadolu Jet'e özel herhangi bir indirimin bulunmadığını belirttiler.

Anadolu Jet'i aradığımda ise o sitenin tamamen bağımsız bir site olduğu, sadece reklam amaçlı oraya koyulduğu ve herhangi bir bilgilerinin olmadığı söylendi. "İstersem diğer firmayı arayıp bilgi alabilirmişim. " çağrı merkezindeki arkadaşın söylediğine göre. Gerçekten şaka gibi. İnsanları aleni bir şekilde kandırmak bu kadar kolay olmamalıydı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  15:29

  Sayın Yolcumuz

  Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun , 21.07.2016 tarihinde Müşteri İlişkileri Ünitemize ulaşan 10085757 no'lu dosya ile kayıt altına alındığı, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verileceği tespit edilmiştir.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET