Anadolu Jet İle Uçuş Mağduriyetim!

Semih U. |

18.12.2015 gidiş 21.12.2015 dönüş olan Ankara-Elazığ uçağının dönüşü iptal oldu. Bunun üzerine akşam 17:45 uçağı için bilet değişikliği istemiştim fakat THY personeli sizi Diyarbakır Havalimanından saat 14:00 uçağı ile göndereceğiz deyip beni Diyarbakır'a karayolu ile gönderdiler.

Ardından check-in işlemleri esnasında bana akşam 20:45 uçağına naklimin yapıldığını söylediler ve ben bu konuda itiraz ediyorum. Elazığ'dan 15:45 uçağına göndermelerini talep ettim ve onlar da bunun mümkün olmayacağını, uçağın an itibari ile dolu olduğunu söyleyerek Batman Havalimanı 17:45 uçağına yer ayırabileceğini söyledi ve beni Diyarbakır'dan Batman'a sevk ettiler ve gün boyunca mağduriyetimi karşılamadılar!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Uçuş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  16:48

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle sunulan hizmetin arzuladığınız standartta gerçekleşememiş olmasından ötürü Ortaklığımız ve markası Anadolujet adına üzüntülerimizi ifade eder,yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlikten ötürü özür dileriz.

  Mesajınızda bildirdiğiniz konunun teknik yönleriyle incelenebilmesi ve tarafınıza resmi bir cevap verilmesi amacıyla Çağrı merkezimize ( 444 2 538 ) veya https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 linkine müracaat etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET