24 Mayıs 2013

Anadolu Jet Hostesin Kurallara Uymaması!

Bugün Van'dan Ankara'ya TK7083 sefer sayılı 11:15 uçağına bindiğimde bir beyin cep telefonu ile uçak içinde konuştuğunu gördüğümde kendisini uyardım. Bunun üzerine meslektaşımla birlikte kendimizi tatsız bir tartışmanın içinde bulduk. Bunun ardından uçağa binen bir başka bey yine telefonuyla görüşme yapınca hostesi çağırmak üzere butona bastık, yanımıza gelen D**** hostes bize daha uçak havalanmadığından telefon ile görüşmenin bir sakıncası olmadığını bildirdi.

Kendisine anonslarda 'telefonunuzu lütfen alana girmeden uçak içinde açmayınız' uyarısını bizim mi yanlış anladığımızı sorduğumuzda ise 'bana mesleğimi bilmediğimi mi söylüyorsunuz' dedi. Beni aydınlatmanızı rica ederim.

Betül 255 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Yolcumuz; Yapılan anonsun uçuş sonrası uçak henüz park yerine ulaşmadan öncesini kapsadığını, yani uçağı çalışır halde olduğu süreyi içerdiğini belirtmek isteriz. Bu sürede telefon kullanılmamalıdır. Uçuş öncesi uçağın motor ve diğer sistemleri çalışmazken cep telefonu kullanımında sorun bulunmamaktadır. Dolayısıyla ne anonsta ne de personelin verdiği bilgide yanlışlık yoktur. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön