20 Ağustos 2013

Anadolu Jet Habersiz Bilet İptali!

Uçağıma yarım saat kala check-in yaptırmak istediğimde promosyon bileti olduğu için en geç 45 dakika önceden check-in yaptırmam gerektiğini ve şu an biletimin yandığını söylediler. Bileti aldığımda ise attıkları mailde biletimin yanacağına dair hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Sadece
standart prosedür olan uçuştan 1 saat önce havaalanında olun, 45 dakika önceden check-in yaptırın ibaresi vardı. Biletimin yanacağına dair hiçbir bilgi bulunmamaktaydı. uçuşuma 15 dakika kala havaalanına girip, uçağıma bindiğimi de bilirim yani.

Mümkünse biletin iptal olacağını en görünür yere büyük ve kırmızım bir şekilde bildirsinler.

Yusuf 70 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf 28 Ağustos 2013

  Sorun şu ki; elimde bir bilet çıktısı bulunmamaktaydı. Şöyle ki; bileti internetten aldım ve interaktif bilet oluşturulduğu ve ayrıca kağıt bilet oluşturmayacağı ibaresi vardı mailde. Bu durumda hangi bilet çıktısından bahsediyorsunuz acaba? Sevgilerimle!!

 • Anadolu Jet Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Sayın Yolcumuz; Bu bilgi bilet çıktısının arka sayfasında mevcuttur. Saygılarımızla; Anadolu Jet

 • Yusuf 24 Ağustos 2013

  30 dakika diyorsunuz ama 30 dakika önceden check-in'e gittiğimde 45 dakika kala gelmeliydin dediler ve biletimi iptal ettiler. Ayrıca aldığım mailde " bilet üzerindeki tüm hakların kaybedileceğim" bırakın açık şekilde, üstü kapalı bir şekilde bile beyan edilmiyor. Biletimin iptal olacağına dair hiçbir bilgi bulunmamaktadır..

 • Anadolu Jet Temsilcisi23 Ağustos 2013

  Sayın yolcumuz; Kurallarımız gereği iç hat seferlerimizde yolcularımızın seferin tarifeli kalkış saatinden 30 dakika önce check-in ve bagaj işlemlerini tamamlamış olmaları, kalkıştan 15 dakika önce boarding kapısından uçağa geçmiş olmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Aksi taktirde bilet üzerindeki tüm hakların kaybedileceği açık şekilde bilette yer almaktadır. Saygılarımızla; Anadol Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön