Anadolu Jet Haber Vermeden Uçuş İptali!

Samet U. |

22.10.2014 tarihinde saat 20:00'da TK7263 no'lu Adana-Sabiha Gökçen uçuşu tarafıma herhangi bir bilgi verilmeden iptal edilmiştir. Uçuşum pazar gününe alındı. Peki burada geçireceğim günün zararını kim karşılayacak? Müşteri bileti iptal etmek istediğinde her türlü zararınızı çıkarıyorsunuz da siz iptal ettiğinizde üstelik yolcuya haber vermeden kendinize toz kondurmuyorsunuz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  12:11

  Sayın yolcumuz;

  11/11/2014 günü saat 12:05'te telefon ile size ulaşarak çek numarasının bildirilmesi hakkında görüşme yapılmıştır.
  Yaşanan aksaklık için tekrar özür dileriz.

  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet

 • 11 Kasım
  11:20

  Sayın Yolcumuz;

  Müşteri İlişkilerimiz (çağrı merkezimiz değil) 444lü numarasından size şikayetinizin sonucunu ve size özel (herkese açık olan bu sayfalarda yer alması sakıncalı olan) bilgileri iletmek üzere 11/11/2014 Salı günü saat 11:14'te 03 98 ile biten cep telefonunuzdan sizi aramıştır.
  Telefonunuza cevap vermediğiniz için görüşme sağlanamamıştır. Sizi arayan numara 444lü ortak numaramız olduğu için lütfen geri dönüş yapmayınız.

  Gün içerisinde tekrar aranacağınızı, çağrımıza cevap vermeniz halinde şikayetinizin sonucu hakkında bilgilendirilebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet

 • 10 Kasım
  17:15

  Sayın Yolcumuz;

  Görüş ve yorumlarınıza saygı duymakla birlikte, belirttiğiniz şekilde bir düşünce tarzımız hiçbir zaman olmamıştır.
  İncelememiz devam etmektedir. En kısa sürede tarafınıza bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet

 • Samet U.
  10 Kasım
  15:43

  Henüz geri dönüş olmadı.Nasılsa bu işin peşini bırakır uğraşmaz,mahkemeye vermez üşenir diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz

 • Samet U.
  05 Kasım
  16:53

  TK7263 Kalkış: 22 Ekim 2014 / 20.00 Adana Havalimanı
  Varış : 22 Ekim 2014/ 21.30 Sabiha Gökçen Havalimanı

  Bu bileti 30.08.2014 12.59 da aldım
  Rezarvasyon kodu : RL7CPJ

  Yönetmelik sizin kendi sitenizde var.Yönetmelik sadece sizin için değil yolcu haklarını da kapsıyor hatırlatırım.Ben devlet memuruyum.Bizler nasıl yönetmeliklere göre işlem yapıyorsak kurumsal olarak sizin de yönetmeliklere uymanız gerekmektedir.Yoksa işin 100 eurosunda değilim.Ama bunun bir cezası olması.Yoksa ortada hiç bir meteorolojik bir olay uçağın kalkışını engelleyecek bir durum olmadan uçuşu tamamiyle iptal edip üstelik yolcuya herhangi bir haber vermezseniz bunun bedelini ödemeniz lazım.

 • 05 Kasım
  11:49

  Sayın Yolcumuz;

  Bilet detaylarınızı iletmeniz halinde (bilet no vb..) inceleme yapılarak, yönetmelik kapsamında bir durum varsa elbette bu yönde uygulama yapılacaktır.
  Bilet bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet

 • 04 Kasım
  12:33

  Sayın Yolcumuz;

  Havayolu şirketleri yolcu ve bagajları zamanında taşımak için her türlü makul çabayı göstermeyi üstlenmektedir. Ancak, aynı zamanda taşıyıcı havayolu şirketleri tarifelerde değişiklik yapma hakkına da sahiptirler.

  Tarife değişikliği sadece Türk Hava Yolları tarafından değil dünyadaki diğer havayolu şirketleri tarafından da yapılmaktadır. Sefer iptal durumunda yolcular en uygun alternatif seferlere aktarılmaktadır. Bu doğrultuda işlemlerinizin kurallar doğrultusunda gerçekleştirildiğini takdir edeceğiniz inancıyla memnuniyetsizliğinize neden olan husustan ötürü Ortaklığımız adına üzüntülerimizin kabulünü rica eder, saygılar sunarız.

  Anadolu Jet