28 Ocak 2014

Anadolu Jet Geri Ödemenin Tamamını Yapmadı!

26 Haziranda Ankara aktarmalı İzmir'e gidiş-dönüş için 12 Mayıs tarihinde internette bilet aldım. Daha sonra şirketten arandım ve uçuş saatleri değişikliği nedeniyle gidiş uçak biletimin tarihi ve sanırım numarası değiştirildi. Peşi sıra bileti iptal etmek zorunda kaldım.

Anadolu Jet Müşteri temsilcisi 150 TL kesinti olacağını kalan miktarın ki yaklaşık 600 TL'nin iade edileceğini söyledi ve bende kabul ettim. Temmuz ekstremde 391 TL iade edildi! Daha sonra bir iade gerçekleşmedi ve kalan kısım kredi kartımdan kesilmeye devam etti. 19 Eylül ve 30 Ekim tarihlerinde 8248439 ve 8293930 talep numaraları ile web sitesinde talebimi bildirdim. Çözülmedi. Sonra telefonla ve maille devam ettim takibe ama nafile.

Salih 95 Okunma

Cevaplar

  • Salih11 Şubat 2014

    Her ne kadar cevapta ilk şikayetlerimin müşteri ilişkileri yerine çağrı merkezine yapılmış olduğu söylensede iki defa müşteri ilişkilerine mail attım. Ayrıca çağrı merkezinin bir görevide çözüm için doğru kanala yönlendirmedir. Umarım bir daha böyle bir olay ve cevap verilmez.

  • Anadolu Jet Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yolcumuz; Dosyanız müşteri ilişkilerimizden değil çağrı merkezi tarafından ele alınmıştır. Yapılan işlemlerde ne tür bir hata olduğu ve işlemlerde eksik kalan kısımların belirlenmesi için bugün müşteri ilişkilerimzde adınıza yeni bir dosya açtık. Konu birkaç gün içinde çözüme kavuşturulacaktır. Bu yeni dosyanızı çağrı merkezi değil müşteri ilişkilerimiz (ikisi ayrı ünitelerdir) takip ettiği için, telefon ile herhangi bir işlem yapmamanızı, arzu ederseniz müşteri ilişkilerimizle e-posta üzerinden iletişim kurmanızı rica ederiz. Aksaklıktan ötürü özür diler, anlayışınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön