Anadolu Jet Firmasından Alınan Uçak Bileti Maduriyeti!

Bektaş Veli K. |

Anadolu Jet' ten Ankara'dan Muş' a aldığımız 15.01.2016 tarihindeki biletimiz, Muş' taki kötü hava sebebi sefer iptal edilmiş olup, eşime bir sonraki gün Muş seferi' de doldu denilerek çevre illerden 1 gün sonra bilet aldırılmıştır. 1 gün sonra Bingöl iline bilet çevrilmiştir. Tesadüfen internete girilip aynı gün Ankara muş seferine baktığımızda, seferde boş yerin olduğunu gördük. Bu durumun üzerine hemen müşteri hizmetlerini arayıp, seferimizin tekrar Muş' a çevrilmesini istedik. Ancak müşteri hizmetleri bir üst merkeze yönlendirdi. Biletimizi değiştirmek için aradaki fark 205 TL verirsek olur dediler. Parayı verdik ve değiştirebildik. Mağdur olmamız bir tarafa bir de üzerine bir de para verdik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bektaş Veli K.
  20 Ocak
  16:52

  Anadolu Jet ten Ankara'dan muş a aldığımız 15.01.2016 tarihindeki biletimiz muş taki kötü hava sebebi sefer iptal edilmiş olup eşime bir sonraki gün muş seferi de doldu denilerek çevre illerden 1 gün sonra bilet aldırılmıştır. 1 gün sonra Bingöl iline bilet çevrilmiştir. Tesadüfen internete girilip aynı gün Ankara muş seferine baktığımızda seferde boş yerin olduğunu gördük. Bu durumun üzerine hemen müşteri hizmetlerini arayıp seferimizin tekrar muş a çevrilmesini istedik. Ancak müşteri hizmetleri bir üst merkeze yönlendirdi. Biletimizi değiştirmek için aradaki fark 205 TL verirsek olur dediler. Parayı verdik ve değiştirebildik. Mağdur olmamız bi tarafa bir de üzerine bir de para verdik.

 • 19 Ocak
  09:39

  Sayın Yolcumuz

  Mesajınızda bildirdiğiniz konunun , Müşteri İlişkileri Ünitemize 15.01.2016 tarihinde ulaşan 9682569 no'lu dosya karşılığı şeklinde resmi olarak cevaplanacağı tespit edilmektedir.Gerkli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza geri bildirim yapılacaktır.

  Yaşadığınız aksaklık için üzüntülerimizi belirtir , saygılarımızı sunarız.

  ANADOLUJET