Anadolu Jet Elektronik Fatura Çıkmazı!

Yaver C. |

3 hafta önce Ankara-İstanbul gidiş dönüş seyahati gerçekleştirdim. Bu biletleri Anadolu Jet'in sitesinden aldım. Bana gönderilen mailde bilet bilgileri ve ücret bilgisi var. Fakat bu belgenin fatura yerine kullanılamayacağı bilgisi de mevcut. Çağrı merkezini aradım son uçuştan 7 gün sonra bana elektronik bilet vereceklerini söylediler. Fakat bu belgenin fatura yerine geçmesi için bir acente tarafından imzalanması ve kaşe gerekiyor.

Çağrı merkezini tekrar aradım. Tek ihtiyacımın bilet bilgileri, bedeli ve "bu belge fatura yerine geçer" ibareli bir belge olduğunu söyledim dosya açtılar. Acil olarak ilgileneceklerini söylediler. 4 gündür arıyorum, bekliyorum. Dosya açıldıktan en geç 7 gün içinde sonuçlanır bekleyin deniyor. Ama istediğim belgenin gönderileceğinin garantisi de yok diye ekleniyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  10:45

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun , 06.06.2016 tarihinde Müşteri İlişkileri Ünitemize ulaşan 9987902 no'lu dosya ile kayıt altına alındığı, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verileceği tespit edilmiştir.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET