29 Mart 2013

Anadolu Jet Çift İşlem!

İnternet sitesindeki donmadan dolayı aynı uçuşa çift bilet kestiler. Bilet parasını birini sanal karttan diğerinide internet hesabından vadesiz hesaptan kesildi. İtirazımdan sonra bana düşük olan bilet parasını iade ettiler. Bu nedenle yaklaşık olarak 150 tl zarara uğradım. Hem tek çekim yapıldı hem de 5dk farkla 150tl aldılar. İlk defa THY'den bilet aldım ve mağdur oldum.

Hatice 35 Okunma

Cevaplar

  • Hatice08 Nisan 2013

    bu mantık sadece şirket menfaatlerini korumaktır.Müşteri memnuniyetini ve müşteriyi koruma mantığına terstir.bende tamam biletlerin hepsini iptal etmek istiyorum dediğinde müşteri temsilciniz biletinizden iade olarak sadece 48 tl alırsınız dedi.Bu nasıl iade ve değiştirme hakkıdır.Allah aşkına kısaca 472 tl aldıgınız bileti tekrar enayi gibi 592 tl tekrar aldınız .Kısaca biz ne yapalım enayilik sizde diyorsunuz.ben ödediğim farkı istiyorum.Bu sizin hatanız aynı uçağa aynı kişilere çift bilet kesiyorsunuz diyorum .Bu sisteminizin hatasıdır sayın yetkililer.Seslerimizi duyun sizin için 150tl önemli bir mevla olmaya bilir .Bu ülkede askeri ücret 700 tl.

  • Anadolu Jet Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın yolcumuz; Mükerrer bilet kurallarına göre düşük ücretli biletin ücreti iade edilmektedir. Düşük ücretli bir bileti olan yolcu, daha sonra aynı uçuşa yüksek ücretli bilet satın aldığında; yüksek ücretli biletlerde iade, değişiklik vb. hakları var olduğu için; yolcunun bu haklarıa sahip olmak için yeniden bilet aldığı mantığından yola çıkılarak düşük ücret iade edilmektedir. Memnuniyetsizliğinizden ötürü özür dileriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön