27 Mayıs 2016

Anadolu Jet Cayma Bedeli!

02/06/2016 Perşembe tarihli Ankara- Diyarbakır uçuşunu almak isterken yanlışlıkla 09/06/2016 Perşembe tarihli uçuşa bilet aldığımı fark ettim. Derhal THY çağrı merkezini arayıp 02/06/2016 tarihi uçuş almak isterken sehven 09/06/2016 tarihli uçuşa bilet aldığımı belirttim. Yolculardan biri jet genç üyesi olduğu için işlemin Kavaklıdere'de yer alan merkezden yapılabileceği çağrı merkezi kanalıyla yapılamayacağı belirtildi.

Derhal ilgili merkeze gittim. Sıra fişimi aldım Önümüzde sadece 5 kişi olmasına rağmen bankoların çoğu boş olduğu için bekledim. İşlem sıram geldiğinde o bankoda oturan gönülsüz soğuk tavırlar sergileyen bir görevli işlem için 82 TL fark ödememiz gerektiğini belirtti. Sadece biletimin tarihini değiştirmek istediğimi söylememe rağmen değişen bir şey olmadı. Cayma bedeli nasıl bir mantıktır anlayamadım.

Baki 361 Okunma

Cevaplar

  • Baki 01 Haziran 2016

    Müşteri ilişkilerini departmanınıza daha önce yapmış olduğum bir şikâyetten aylarca cevap gelmedi. Defalarca kendim arayıp şikayetimi takip etmeye çalıştım. Her açtığımda tekrar tekrar şikayeti yeniden kaydettiniz ve tarafıma dönüş yapmadınız. Aylar sonra tekrar kendim arayıp ses kayıtlarının incelenmesini istedim. Aynı süreçleri tekrar yaşayacak azmi ve gayreti kendimde bulamıyorum. THY ile kardeş firma olan Anadolu Jette olan cayma bedeli niçin THY de yok? Neden sadece Anadolu Jet cayma bedeli adı altında para kesiyor. Bu soruların cevabını da keşke belirtseydiniz.

  • Anadolu Jet Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz. Bu doğrultuda, kuralların haricinde bir işleme gidilemeyeceğini iletir, uygulama koşullarının memnuniyetsizliğinize neden olması dolayısıyla üzüntü duyduğumuzu ifade etmek isteriz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön