14 Ekim 2015

Anadolu Jet Çağrı Merkezi Sorun Çözme!

Gaziantep-İstanbul seferi için gidiş dönüş bileti için sadece İstanbul-Gaziantep uçuşumu iptal etmek amacıyla müşteri hizmetleriyle görüşüp açığa aldırmıştım. Fakat ne yazık ki İstanbul' a dönüş biletimin de açığa alındığını uçuşuma 24 saat kalmışken, online check- in yapamadığımdan dolayı öğrendim. Sıkıntı olan böyle bir hatanın olabileceğinden ziyade şikayetime anında çözüm bulmamaları ile alakalıdır. Şikayet kaydı oluşturulduğunda anında dönüş yapmayacaklarını 7 iş günü içinde yapacaklarını mail ile öğrendim. Açığa alınmış biletim yerine yeni bilet almak istediğim de şikayetimin düşeceğini söylemeleriydi. Sayelerinde 2 iş günü kaçırdım ve maddi-manevi kayıp yaşadım.

Semih 148 Okunma

Cevaplar

  • Semih 15 Ekim 2015

    29 Eylül tarihinde dönüş biletimi kullanabildim 2 gün işime gidemeyerek, fakat anında bir çözüm sunmayıp, müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarınızdan biri dışında hepsinin konuyla alakalı olarak sadece "sorununuzu hızlandıran mail attım, en kısa sürede çözülecek" cevabı dışında herhangi bir işe yaramadığını söylemek ihtiyacı hissettim. Herhangi bir şikayet edilebilen bir kurumunuz ya da mağduriyet giderecek hızlı çözüm bulma mekanizmanız bulunmamaktadır. Yaklaşık 2 gün beklediğim ve hatanızı kabul ettiğiniz için bilet alımında maddi kayıp yaşamadım. Fakat 2 gün boyunca işime gidemedim. Aynı zamanda mağduriyetimi gidermeniz için herhangi bir olumlu opsiyon da bekleme sürecinde sunulmadı.

  • Anadolu Jet Temsilcisi14 Ekim 2015

    Sayın yolcumuz; Biletinizde yaptığımız incelemede 22 Eylül İstanbul Gaziantep parkurunun açık statüde olduğu, Gaziantep İstanbul dönüş uçuşunun ise 29 Eylül'de kullanıldığı görülmektedir. Eğer seyahatinizi yeni bilet satın alarak tamamladıysanız açıktaki bu biletin iadesi yapılabilir ve yeni aldığınız bilet için farklı bir işlem yapıldıysa ve bir mağduriyet varsa telafisi için işlem başlatılabilir. Yeni bilet aldıysanız o bilet numarası ile birlikte bu şikayetinizi müşteri ilişkilerimize bir e-posta ile (çağrı merkezine telefon ile değil) göndermeniz halinde konu tekrar incelenecektir. Göndereceğiniz e-postaya size şikayetvar.com (dosya no 3947484) üzerinden bu yönlendirmenin yapıldığını da lütfen yazınız. Müşteri İlişkilerimize e-posta atmak yerine telefon ile çağrı merkezini arayarak başvuru yapmanız durumunda işlem yetkisi çağrı merkezinde olmadığı için sonuç alınamayacaktır. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön