14 Ağustos 2015

Anadolu Jet Bunun Hesabını Hanginiz Vereceksiniz?

19.20 uçuşumuz iptal oldu, ne Anadolu Jet ne de Enuygun.com haber verdi. Sonrasında biletimizi değiştirdik. 19:55'de Ankara aktarmalı Elazığ bileti bulduk işlerimizi halledeceğimiz son iş günümüz olduğu için 00:35'de oraya varmayı kabul ettik.

Daha sonra uçağın 1 saat rötar yaptığını okuduk. 20 dk sonra döndüğümüzde kapının kapandığını söylediler. Uçuşa daha 40 dk varken. Ne bir isim anonsu ne de uçuş anonsu oldu. Aynı uçuşta sadece bizim başımıza gelmedi. Herkesin bileti ertesi güne alındı. Bugün uçuşunu kaçıran en az 50 kişi gördük bütün hava limanında. Valizimizi almak için 1 saat bekledik. Taşıyamayacağımız için emanete bıraktık. Maddi ve manevi zarar gördük. Tebrikler hepinize.

Aybike 164 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Sayın Yolcumuz Öncelikle hizmetimizin arzuladığınız standartta gerçekleşememiş olmasından ötürü Anadolujet adına üzüntülerimizi ifade eder özürlerimizin kabulünü rica ederiz. Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet'in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan ( Operasyonel , İşletme ,Teknik veya Hava Durumu nedeniyle ) rötar/tevhid /sefer iptali ile karşılaşılması da kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir. Seyahatinizin taahhüt edildiği şekilde/zamanda temin edilememesinin bizler için de büyük üzüntü kaynağı olduğunu, ancak böylesi olumsuzlukların yaşanmaması arzu ve çabasında olduğumuzu takdir edeceğiniz inancındayız. Karşılaşılan aksaklığa öngörülemeyen teknik ve operasyon kaynaklı nedenlerin yol açtığını, Ortaklığımız ve markası Anadolujet payına düşen görevlerin azami düzeyde yerine getirilmeye çalışıldığını takdir edeceğiniz inancıyla yaşanılan sıkıntılardan ötürü Ortaklığımız ve markası Anadolujet adına üzüntülerimizin kabulünü rica eder,bundan sonraki seyahatlerinizde size kusursuz hizmet verebilmek umuduyla saygılarımızı sunarız. ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön