Anadolu Jet Bilgi Verilmeden Yapılan Rötar!

Emine Elif G. |

Anadolu Jet ile 16.11.2014 tarihinde 3 kişi Iğdır'dan Ankara uçuşuna bilet aldık, 15:40 uçuş saatine geldiğimizde halen uçağın havalimanına dahi inmediğini söylediler saat 16:30'a kadar hiçbir bilgi vermeden beklettiler o sıra da Iğdır'da bulunan herkes 21:30 Erzurum-Ankara uçuşuna biletlerini değiştirmeye başladılar bizde aynı yöntemle bilet aktaralım mı dediğimizde sizi yönlendirmek istemem gibi bir cümle kullandı.

Havalimanında ki THY personeli 17:00 sularında uçuş iptal anonsu geldi Erzurum'a biletlerimizi aldırdık ve 3 kişi taksi ile 400 TL vererek 310 km Erzurum'a gittik Iğdır hep sorunlu uçaklar günlerce kalkamıyor asla Iğdır'ı tercih etmeyin otobüsle gitseniz daha az zaman harcarsınız...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  15:54

  Sayın yolcumuz;

  Söz konusu sefer Iğdır Havalalanındaki uçuşa elverişli olmayan düşük görüş seviyesi nedeniyle iptal edilmek durumunda kalınmıştır.

  Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet’in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan aksaklıklarla karşılaşılması da kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir.

  Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan aksaklıklardan ötürü Anadolu jet olarak içtenlikle özür diler, saygılar sunarız.

  Anadolu Jet