Mustafa B. Teşekkür Mesajı

Mağduriyetim giderildi ilginizden dolayı teşekkürler...

Anadolu Jet Bilgi Verilmeden Bilet Saati Değişikliği Yapılmış!

Mustafa B. |

13/04/2014 tarihinde 13/05/2014 tarihinde Ankara aktarmalı olarak Kahramanmaraş / Antalya seferi yapacak olan Anadolu Jet firmasından eşim ve 17 aylık kızım için bilet aldım. Bugün yani 13/05/2014 tarihinde eşim Kahramanmaraş'tan kalkış saati olan 6:45'de uçağa bindi saat 07:50'de Ankara'ya inmiş bulunmakta.

Antalya uçağına binmek için peronlar kısmını yöneldiğinde uçak saatinin 08:30'dan 11:30'a alındığını öğrenmiş. Uçak saatini kontrol ettim gelen maillere baktım SMS yoluyla da herhangi bir bilgilendirme olmadı. Şimdi eşim kucağında 17 aylık kızımla ( Kızım diş çıkardığı için rahatsız) 3 saat boyunca havaalanında beklemek zorunda kaldı.

Firmanın yurt içi seferlerine verdiği önem işte bu kadar...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa B.
  16 Temmuz
  14:08

  Mağduriyetim giderildi ilginizden dolayı teşekkürler...

 • 13 Mayıs
  15:35

  Sayın Yolcumuz;

  Görüşlerinize saygı duyuyoruz.
  Müşteri ilişkileri ünitesi olarak yapacağımız inceleme ve sonrasında vereceğimiz cevabın bu görüşlerinizi değiştireceğini ümit eder, saygılar sunarız.

  Anadolu Jet

 • Mustafa B.
  13 Mayıs
  15:28

  Ben bu şikayeti yazdığım zaman saat 11:30da kalkacağı söylendi uçağın.Ama uçak kalktığında saat 12:40 olmuştu bu da ayrı bir sorun tabi.Elimden geldiğince diğer firmaları tercih edeceğim.Bunun nasıl telafisi olacak ki geçti artık.Sizde standart bir cevap vermişsiniz olmuş bitmiş.

 • 13 Mayıs
  14:14

  Sayın Yolcumuz;

  Rezervasyonunuz incelendiğinde tarife değişikliği yapıldığı ama size bilgi verilmediği görülmektedir.
  Bu durumun nedeninin tespiti ve telafisi için şikayetiniz müşteri ilişkileri olarak tarafımızdan (çağrı merkezinde değil) incelemeye alınmıştır. Şikayet dosyanız oluşturulmuştur ve kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden size cevap mesajı gönderilecektir.

  Aksaklıktan ötürü özür dileriz.
  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet