17 Eylül 2013

Anadolu Jet Biletimi 10 Gün Geçmesine Rağmen İade Etmedi!

4 eylül 2013 günü bilet iadesini gerçekleştirdim 3-10 iş günü arasında tekrar iadesi gerçekleşecek demelerine rağmen bilet iadesini gerçekleştirmediler. şimdi üzerinden 12 gün geçmesine rağmen iade yapılmadı ve tekrar aradığımda aynı şeyleri tekrar söylediler 3-10 iş günü arasında iadesi gerçekleştirilecektir dediler.

Daha önce aynı işlemleri yaptınız demem üzerine, sisteme yansıtılmamış, tekrar yapılması gerekiyor deyip kapattılar. Hakkımızı arayamıyoruz.

İlker 37 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz; Müşteri İlişkilerimizin (çağrı merkezinin değil) size iadenizle ilgili olarak 02/08/203 tarihinde aşağıdaki şekilde e-posta mesajı gönderildiği, ancak henüz bir cevap vermediğiniz için iadenize yönelik işlem başlatılamadığı belirlenmiştir. Müşteri İlişkilerimize (çağrı merkezine değil) e-posta ile açık olan dosya numaranızı da (8189910) belirterek cevap vermeniz halinde iade talimatınız verilecek ve müracaatınızda iadeniz tamamlanacaktır. Gönderilmiş olan cevap: "İade işlemleriniz ünitemiz yetkisi ile verilecek talimat uyarınca yapılacağı için online olarak yapılamamaktadır. Müracaat edeceğiniz THY Satış Ofisini ve iletişim bilgilerinizi bu maili yanıtla/reply ederek bildirmeniz akabinde ünitemiz tarafından onay verilecek olup müracaatınızda işlemlerin tamamlanacağı hususunu bilgilerinize rica ederiz." Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön