Anadolu Jet Bilet Parası İadesi...

Zahit G. |

Android uyumlu cihazlar için geliştirilen uygulama üzerinden bileti bir başkasının kredi kartı ile aldım ancak, bileti alma işlemleri bittikten sonra altta bir uyarı belirdi önce değil sonra belirdi kredi kartını getirmeyi unutmayın diye. Bende müşteri hizmetlerini aradım bu ne demek diye kart sahibinin güvenliği açısından denildi bende iptal edin bileti deyince 150 TL'yi 16 TL olarak iade edebileceklerini söylediler. Apron bilmem nesini iade edemiyorlarmış sanki Apron'da Drift yaptık ta 16 TL olarak iade edebiliyorlarmış.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  10:17

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir.

  Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET