Anadolu Jet Bilet İadesi Yada Değişimi Yapılmıyor!

Ayşe T. |

Almış olduğum bilet ekonomi esnekti tarihinde değişiklik yapmak istedim bilet promosyona döndüğü için değişiklik yapamayacağımı ücret iadesi de yapamayacaklarını sadece 10 lira alan vergisini iade edebileceklerini söylediler. Bu konuda mağdurum bileti iade etmek istiyorum. Bileti aldığım tarihte bilet ekonomi esnekti.

Etiketler :

Bilet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  10:07

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir.

  Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla

  ANADOLUJET