Anadolu Jet Bilet İadesi!

Hasan K. |

01.09.2014 tarihinde almış olduğum 1 adet ve 02.09.2014 tarihinde almış olduğum iki adet bileti uçuş tarihinden 4 gün önce iptal ettirdim. Müşteri hizmetleri ödemenin tarafıma yapılacağını söyledi. Ancak aylar geçtikçe tarafıma ödeme yapılmadı bu süre içerisinde en az 10 kez müşteri hizmetlerini aradım ve her arama en az 20 dakika sürdü. Bir sonuç alamadım yine. Müşteri hizmetleri tarafıma ödeme yapılacağını ancak muhasebe bölümünden ödeme yapılmadığını bunu hızlandırmak için mail atacaklarını defalarca söylediler. Bu süreye kadar bana geri dönüş yapılacağını da söylediler ancak yaklaşık 7 aydır tarafıma ne bir geri dönüş ne de bir ödeme yapıldı. Sorunlar çözülmedi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  19 Mart
  17:10

  Konunun ivedilikle çözümlenmesi için gereken bilgilendirme yapılmıştır diyorsunuz ama bu defalarca yapıldı bir sonuç alamadım... 6 ay oldu neredeyse... Müşteri hizmetlerini arıyorum her seferinde işlemi hızlandıracaz efendım diyorlar ama bi türlü hızlanma olmadı... Ben yrüyerek gitsem işi halledip gelirdim...

 • 16 Mart
  12:12

  Sayın Yolcumuz;

  Dosyanızın çağrı merkezinde işleme alınacak dosyalar arasında kaldığı fakat henüz işleminizin tamamlanmadığı görülmüştür.
  Konunun ivedilikle çözümlenmesi için gereken bilgilendirme yapılmıştır.
  Gecikmeden ötürü özür diler, anlayışınıza teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Jet