Anadolu Jet Bilet Değişimini Reddetti!

Şahin Rıza E. |

Anadolu Jet'ten 2352117389791 nolu bileti aldım. Cumartesi günü uçuş olacağından Ocak'ın son cumartesi günü 25.01 yerine aralık. Son cumartesi olan 27.12 tarihine bilet almışım. Teyit için aradığımda yanlışlığı fark ettim. Yaklaşık 2 saatlik bir süre geçti. Uçuşa 2 ay varken bileti almam ile iptal-değişiklik için aramam arasında sadece 2 saatlik bir fark olmasına rağmen ret cevabı aldım. Daha da bir şey demiyorum. Müşteri memnuniyeti bu olsa gerek.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  10:25

  Sayın Yolcumuz;

  Mesajınızdaki konu hakkında rezervasyonunuz kontrol edilmiştir. Biletinizin promosyonel sınıftan kesilmiş bir bilet olduğu belirlenmiştir. Bu sınıf biletlerde uçuş öncesi ve sonrasında iptal, iade ile rezervasyon ve parkur değişikliği yapılamamaktadır. Sadece vergilerinin iadesi mümkün olmaktadır.

  İnternet sitemizde rezervasyon ve biletleme aşamalarında promosyonel sınıf biletlere mahsus kurallar özel ikazlar altında belirtilmekte, bu sayede yolcularımızın iptal ve değişiklik kısıtlamaları hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır.

  Biletinizi satın alırken onayladığınız ve kabul ettiğiniz iade koşulları uyarınca biletinizin vergileri haricinde iadesinin mümkün olmaması nedeniyle talebinizin olumlu değerlendirilmediğini anlayışla karşılayacağınız inancıyla bilgilerinizi rica eder, saygılar sunarız.

  ANADOLUJET