Anadolu Jet Bilet Değişikliğinde Mağdur Etti.

Mustafa Şahin U. |

TSK'da görevli uzman çavuşum. 12 Ağustos saat 14:05'te Şırnak'tan, Esenboğa Havalimanı'na uçak biletim olduğu halde yetkili kurumlar tarafından izin emri Şırnak 172.inci Zırhlı Tugayına gelmediğinden THY'den değişiklik yapmak istedim fakat izin mağduriyetimden ve sadece THY şirketi Şırnak'ta sefer yaptığından ve buna ilave olarak hava yolu dışında başka ulaşım sağlanamadığından mağduriyetimiz kullanılmaktadır. Güneydoğu bölgesinde canımız pahasına vatanı bekleyip, görevimizi yapmamıza rağmen mağduriyetimizi anlattığımız halde, ödediğim bilet fiyatından 60 TL kesilmektedir. Sadece şahsım değil benim gibi on binlerce meslektaşım ve arkadaşım da mağdur olmaktadır. Konuşmalarım ciddiye alınmayıp insan haklarına saygı duymayan firma bölge şartlarında tek el olduğundan mecburiyetimiz suistimal edilmektedir. Bu mağduriyet durumu bütün milletimize yapılmaktadır.

Etiketler :

Bilet Değişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  16:15

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik / aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir.

  Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET