Anadolu Jet Bagaj Sorunu!

Burak C. |

Daha önce yine aynı sıkıntıyı yaşadığım ve tecrübesiz olduğumdan valizim için mağduriyetimi tutanak olmaması sebebiyle gideremedim. Bu sefer Trabzon-Balıkesir seyahati sonunda valizimin alt ve yan kısmının zarar görmesi hatta kırılan parçanın yerinden çıkan vidanın pantolonumu da yırtması sonucu ilgili yerden gerekli tutanağı tutturdum. Söylenene göre tamir faturasını veya tamir edilemez kağıdını internet sitesi üzerinden THY sitesine iletmem sorunumu çözecekti. Her yer valiz tamircisi olmadığından ve bu işi yapan yerlerden de tamir edilemez kağıdı verilmediği için sadece elimdeki tutanakla başvuru yapabildim. Ancak benden fatura/tamir edilemez kağıdı, kimlik, bagaj fişi, foto vb. Bir sürü belge istendi. Halbuki sistemde ve tutanakta hepsi kayıtlı çünkü amaç valiz çöpe gitse de asla telafi etmemek. Bundan sonra bu firmayla uçmak zorunda kalırsam valizimi kargoyla önceden göndereceğim.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  09:55

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle hizmetimizin arzuladığınız standartta gerçekleşememiş olmasından ötürü Ortaklığımız(THY A.O.) ve markası Anadolujet adına üzüntülerimizi ifade eder yaşadığınız bagaj aksaklığı için özürlerimizin kabulünü rica ederiz.


  Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun genel anlamdaki yetkili müdürlüğü Bagaj Hizmetleri Yönetim Müdürlüğümüz olup, ilgili birim tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) http://www4.thy.com/baggage/start.tk?lang=tr den müracaat etmeniz gerekmektedir.

  Bilgilerinizi rica eder, saygılarımızı sunarız.

  ANADOLUJET