Anadolu Jet Ayrı Koltuklar Verilmiş!

Deniz T. |

18. 06. 2013 tarihli tk 7070 Ankara-Erzurum 09:20 uçağı ile babam ve annem Erzuruma geldiler. Esenboğa Havalimanında annemle babam Check-in işlemlerini birlikte yaptırırken görevli kişi hangi sebeple bilmiyorum ama ikisinide ayrı ayrı koltuklara vermiş. Babam 11'e annem 14'e numaralı koltukta gelmiş.

İkisi de yaşlı insan, annem ilk kez uçağa biniyor ve binmeden önce acaba korkar mı, tansiyonu çıkar mı, midesi bulanır mı diye korkularım vardı, neyse babam yanında nasılsa bir şey olmaz diyordum. Ama görevli kişi ikisinide farklı koltuklara yerleştirmiş. Neden böyle bir şey yaptı bilmiyorum, annem ben daha uçağa binmem diye indi uçaktan, iki tane erkeğin arasına vermişler kadını sesinide çıkaramamış.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz T.
  22 Haziran
  23:14

  koltuk tercihi yapmadıkları halde yan yana verilmemiş. görevli personele iletmeleri durumdan değiştirmeyi kabul eden yolcular ile değişiklik yapılır, yapılırda bu insanlar ilk kez uçağa biniyor ve yaşlılar nerden bilecekler. görevlinin sorumsuzluğu başka bi açıklaması yok

 • 22 Haziran
  14:47

  Yolcularımızın sayın yakını;

  Uçaklarımızda online olarak check-in yapıldığı için, ayrıca uçuş günü havalimanında check-in yaptıran yolcularımız cam kenarı ya da koridor tercihlerini yaptıkları için uçuş saati yaklaştıkça zaman zaman yan yana koltuk kalmayabimektedir. Yolcularımızın uçakta görevli personelimize iletmeleri halinde yer değiştirmeyi kabul eden yolcularımızla yerlerini değişitrebileceklerini hatırlatmak isteriz.

  Yaşanan memnuniyetsizlikten ötürü özür diler, saygılar sunarız.

  Anadolu Jet