Anadolu Jet 45 Dakika Boyunca Bebek Arabasını Teslim Edemedi!

Cömert Mert B. |

29.09.2015 tarihinde Anadolu Jet'in TK7007 İzmir-Ankara (14:05) seferi ile seyahat ettik. İzmir Adnan Menderes Havalimanında check-in sırasında bebek arabası için naylon kılıf/poşet bulamadılar. Uçağa binerken kapı önünde sorunsuz bir biçimde bebek arabamızı teslim ettik. Ankara'ya vardığımızda ise, normalde uçaktan inerken bebek arabasını teslim aldığımız noktadaki görevli, bebek arabasını bagaj teslimden almamız gerektiğini söyledi. Bagaj teslim alanında yaklaşık 45 dakika kucağımızda bebek ile bekledikten sonra bebek arabasını teslim alabildik. Ayrıca poşet sağlanmamış olması nedeni ile bebek arabası inanılmaz tozlu ve kirli geldi. Anadolu Jet'e hiç yakıştıramadık ve memnun değiliz.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cömert Mert B.
  30 Eylül
  12:20

  Açıkçası standart kopyala/yapıştır şeklinde yapılan bol özür ve üzüntülü mesajların kimseye faydası olmadığını düşünüyorum. Konunun sebepleri, alınacak önlemler, bilgilendirilen birimler gibi daha teknik detaylar içeren kopyala yapıştır mesajlar kullanın bari. Benim tekrar mağdur olmayacağıma dair en ufak bir sinyal alamadığımı bilmenizi isterim.

 • 30 Eylül
  09:57

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle, mesajınızda yer verdiğiniz konunun bizi de fazlasıyla üzdüğünü bilmenizi isteriz.

  Seyahatlerinde bizi tercih eden yolcularımız için vaad edilen hizmetin layıkıyla gerçekleştirilmesi ve kusursuz sergilenmesi öncelikli hedeflerimiz arasında olduğundan, geri bildirimlerinizin ne kadar önem taşıdığını tekrar tecrübe etmiş bulunmaktayız.

  Sunulan hizmetimizin arzuladığınız standartta gerçekleşememiş olmasından ötürü Anadolujet adına üzüntülerimizi ifade eder özürlerimizin kabulünü rica eder, bundan sonraki seyahatlerinizde benzer durumlar yaşamamanızı diler, sizi tekrar misafirimiz olarak ağırlayabilmek umuduyla saygılar sunarız.

  ANADOLUJET