06 Mayıs 2013

Anadolu Jet 3 Saatlik Antalya-Ankara Rötarı!

4 Mayıs TK7035 Antalya Ankara seferinde yaşanan 3 saate yakın olan gecikmeden dolayı mağdurum. Saat 9 dan beri hava alanında bulunuyorum ve Ankaradan yurtdışı uçuşum var. Uçağın daha önceki seferlerinden rötarlı kalkışı olduğu bilgisi ancak suan 00:43 te ısrarla çağırılan görevliden öğrenebildi. Yapılan açıklamanın geçerli ve mantıklı olmadığı kanısındayım.

Kesinlikle yaşanan bu olay ile tarafıma bilgi verilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Her türlü platformda yaşadığım bu olumsuzluğuda ileteceğimi bilmenizi isterim.

Dilsad 33 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yolcumuz; Anadolu Jet olarak seferlerimizin zamanında icrası yönünde tüm gayreti göstermemize rağmen, zaman zaman havacılık sektörünün özelliklerinden kaynaklanan hava muhalefeti, teknik ya da operasyonel nedenlerle aksaklıklar yaşanabilmekte ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir. Biletinizde yaptığımız kontrolde seyahatinizi gerçekleştirdiğiniz görülmektedir. Sefer gecikmelerinin yolcularımızın olduğu kadar havayollarının da işlerini aksatmakta olduğunu ve bu durumun önlenmesi için tüm ilgillilerin yoğun çaba göstermekte olduklarını takdir edeceğiniz ümidiyle, yaşamış olduğunuz bu durumdan ötürü Ortaklığımız adına özürlerimizin kabulünü rica eder, saygılar sunarız. Saygılarımızla; ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön