28 Nisan 2015

Anadolu Jet 2 Saat 15 Dakika Gerekçesiz Rötar!

Bu nasıl bir firma? Gerekçesiz, sebepsiz muhatap olacak yetkili yok. Uçak rötar yapıyor, uçuşun bir hafta öncesinde Metro Turizm firmasından aldığım AŞTİ'den kalkışlı biletimi açığa almak zorunda kaldım. Ankara otogarına geldiğimde Düzce'ye giden hiçbir araç yoktu, bende tesislerde indirmeyi göze alarak Kahta Petrol İstanbul arabasından bilet aldım.

Onlarda beni Türsan tesislerinde indirdiler ve servis var dediler ve ben soğukta sabaha karşı 05:30'a kadar servis bekledim ve 06:15'te evimde oldum.

Anadolu Jet firmasının bana vermiş olduğu bu mağduriyet nedir? Saat 19:00'da Van'da uçağım kalkacak saatten önce orada oldum ve eve gelmem 06:15 şu aradaki saat farkına bak (11 saat 15 dakika) bu ne?

İbrahim 407 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi28 Nisan 2015

    Sayın yolcumuz; Van Ankara seferini yapacak uçak Ankara'dan kalkış esnasında yaşanan teknik arızxa sonrası değiştirilmek durumunda kalınmış, bu nedenle de sefer rötarlı olarak Van'a gelmiş, dolayısıyla Van Ankara seferi de rötarlı icra edilmiştir. Zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan aksaklıklarla karşılaşılması kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir. Yaşanan rötarlarda yolcularımızın sıkıntı yaşarken aynı zamanda Ortaklığımızın da operasyonel olarak etkilendiğini, bu nedenle zamanında sefer icra etmek için tüm birimlerin azami çaba sarf etmekte olduklarını takdir edeceğiniz inancındayız. Seyahatinizin beklentileriniz düzeyinde gerçekleşmemiş olmasından ötürü özür diler, sonraki seyahatlerinizde benzer aksaklıklar yaşamamanız dileğiyle saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön