14 Ağustos
#12421168

Anadolu Hayat Emeklilik'te Yanıltıldım

23 Temmuz 2019 da İş BankaGenel Müdürlüğü tarafından arandım telefondaki hanımefendi uzun süredir İş Bankası müşterisi olduğum için yaşım genç olduğu için Anadolu Hayat Emeklilik teklifinde bulundu. Önce maaşımı düzensiz alamadığımı yurt dışına çıkmak üzere olduğumu falan söyledim reddettim ama o kadar ısrar etti ki başlangıç ücretini 150 küsurden 125 liraya çekti ve sonunda neden olmasın diyeyim onayladım.


Telefonda bir sürü maddeleri okudu ve döviz olarak alabilir miyim deyince onu zaman geçtikten sonra şubeden yapabileceğimi söyledi. Peki şu anda başka yapabileceğim işim var mı dediğimde hayır dedi ve geçen gün iptal için iş bankasını aradıktan sonra Anadolu Hayat Emeklilik telefonu verdi.


Orayı aradım böyle bir işlem gerçekleşmediği kaydımın bulunmadığını söyledi ve başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Çok teşekkürler İş Bankası sizin sayenizde Show TV haberlik oldum ve yanıltıldım. Nefret ediyorum bankalardan şimdi ben nasıl öğrenebilirim yanıltıldığımı bari buna yardım edin. Sayenizde ömrümden yiyerek emekli değil mezara doğru bir adım daha yaklaştırdınız (!)

Selenay Selenay 1.698 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi15 Ağustos

    Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri İlişkileri ve Dijital Kanal Yönetimi Müdürlüğü [email protected] 08507245500

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi14 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri İlişkileri ve Dijital Kanal Yönetimi Müdürlüğü [email protected] 08507245500

Ziyaretçi Yorumları