21 Ocak 2014 #2246818

Anadolu Hayat Emeklilik Yanlış Bilgiyle Sigorta Yapıyor

Yaklaşık 9-10 ay önce eşime bireysel emeklilik yaptırdım ve 6 ay yatırdım. 6 aydan sonra maddi durumum iyi olmadığı için yatırmayı bıraktım. Ara tatilde işimizi görür diye bir ay öncesinden müracaat ettik ve 4. fax sonunda sesimizi duyurduk iptal ettirdik.


Bir bayan arkadaş aradı müracaatımızın onaylandığını, paramızın bir haftaya kadar verdiğimiz hesaba yatacağını söyledi. Yatmayınca 2.haftada ben aradım, hesap benim adıma olduğu için paranın yatmadığını eşimin adına bankaya yatacağını söylediler. 2 dakika sonra tekrar aradılar ve 3 yıldan önce çıktığım için asgari ücretin %75' kadar kesildiğini, o yüzden paranın yatmadığını söylediler. Anadolu Hayat Emeklilik lütfen halkı yanlış bilgilendirme.

Cuma 317 Okunma

Cevaplar

  • Cuma15 Şubat 2014

    İNSAN BİR KERE DÜŞER BİR DAHA KESİNLİKLE ANADOLU HAYAT VEYA BİR BAŞKA EMEKLİLİK FİRMASININ OYUNUNA GELMEM ALLAH'IN İZNİYLE.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi22 Ocak 2014

    2246818 numaralı şikayet ile ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön