29 Nisan 2013

Anadolu Hayat Emeklilik Yanlış Bilgilendirildim Ve Paramı Alamıyorum!

Ocak ayının başında üniversitelilere özel bir kampanyadan yararlanıp AHE' ye giriş yaptım. Aylık 80 liralık ödememin üstüne 20 lira daha geliyor ve 100 lira olacağının bilgisini aldım. Benimle ilgilenen AHE yetkilisi Marmara Bölgesine bağlı (ama işlemler Eskişehir de gerçekleşti) ** B. isimli hanımın sözlü vaadlerine inanıp 3 ay boyunca ödeme yaptım.


Sonradan öğrendiğim bazı durumlardan ötürü çıkmak istediğimi söylediğimde tüm paramın el konulacağını yine aynı hanım söyledi. Üzerine iptal olan işlemin o ay ki parasını da çekip 1-2 gün sonra iade ettiler. Sadece o ayınkini. 240 lirama da el koydular. Paramı geri istiyorum.

Uğur 208 Okunma

Cevaplar

  • Uğur02 Mayıs 2013

    Evet geri dönüş ve bilgilendirme yapılmış ancak konu ile ilgili çözüm odaklı hiçbirşey söylenmemiş tek söyledikleri farklı yollardan sistemimizde kalın demek olmuştur.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi29 Nisan 2013

    1768986 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön