15 Şubat 2013

Anadolu Hayat Emeklilik Yanıltarak Kesinti Yaptı!

***hanım "Çıkarsam ne olur?" diye sorar. Sigortacı "Küçük bir meblağ kesilir" der.***hanım . bu cevap üzerine 450 lira yatırır. Sonra çıkmak isteyince "Bu kadar kısa sürede çıkılmaz, çıkarsanız 443 liranız giriş aidatı olarak kesilir" cevabını alır. ***hanım "Küçük bir meblağ demiştiniz nasıl bütün paramı alırsınız" der. "Küçük bir meblağ göreceli bir kavramdır, size göre başka bize göre başkadır" cevabını alır.

"Bi çıkma durumunda ne olur" diye soran vatandaşa "450 liranın 443'ünü alır" demiyorlar. "Küçük bir meblağ kesilir" diyorlar. Saf, hasta ve yaşlı kadının 450 lirasını aldılar.

Ergon 323 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi18 Şubat 2013

    1634132 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimiz adına yapılan şikayetle ilgili gerekli inceleme yapılmıştır. Yapılan incelemede 7 Haziran 2012 tarihinde, sisteme dahil olan 56 yaş üstü katılımcılarımıza yönelik bilgilendirme aramaları kapsamında müşterimiz ile görüşülerek sistemle ilgili genel bilgi, giriş aidatı kesintisi ve vergilendirme ile ilgili bilgilerin iletildiği tespit edilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADULU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi 4445500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön