31 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10504905

Anadolu Hayat Emeklilik Vefat İşlemleri Sıkıntıları!

Eşimin vefatı sebebi ile Anadolu Hayat Emeklilik ile bir aydan fazladır irtibat halindeyiz. Sürekli işi yavaşlatır şekilde kendi sorumluluklarında olan evrak istemeyi yanlış istedikleri için yeterince uzamıştı zaten. Veraset intikal vergisini kendimin ödeyeceğini belirtir bir dilekçe ile vergi dairesine ibraz edilmek üzere hesapta ne kadar para olduğunu belirtir bir belge istedim. Belgenin gelmesi üç hafta sürdü. Belge geldikten sonra vergi dairesine vergiyi ödeyip, vergi dairesinin Anadolu Hayat Emeklilik'e verilmek üzere verdiği belgeyi merkezlerine gönderdim. 30.05.2018 tarihinde B**E** tarafından saat 11:26'da teslim alınmış.


Bugün itibari ile E** Hanımla görüşmemde evrakın teslim alındığını ancak sürecin ne zaman başlayacağı ile ilgili bir şey söyleyemeyeceklerini söyledi. Ayrıca bu durumla ilgili yasal bir sürenin olmadığını söyledi. Kayıt altına alınan konuşmadan teyit edebilirler. İvedilikle sorunumun çözümü.

Berkant Berkant 1.598 Okunma

Cevaplar

  • Berkant'ın Teşekkür Mesajı03 Haziran 2018

    Bu kadar çabuk olacağını hiç tahmin etmiyordum. İlginizi keşke buraya yazı yazmadan önce değerlendirseydiniz. Teşekkürler.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi01 Haziran 2018

    Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri İlişkileri ve Dijital Kanal Yönetimi Müdürlüğü [email protected] 08507245500

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi31 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri İlişkileri ve Dijital Kanal Yönetimi Müdürlüğü [email protected] 08507245500

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler